Modlnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN

W bardzo spokojnym i urokliwym miejscu (w okolicy staw oraz alejka spacerowa, miejsca rekreacyjne , dookoła nowa zabudowa) sprzedamy działkę 21,67 arów, 10 arów budowlanych reszta rolna. Działka posiada 2 drogi dojazdu. Po wykonaniu koncepcji architektonicznej, na miejscu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, można na niej wybudować dwa domy jednorodzinne ok 240m2 każdy. Działka posiada wydane ważne warunki na przyłącze: gazowe, wodno-kanalizacyjne, elektryczne. Miejsce znajduję się 5 min jazdy samochodem od ronda Ofiar Katynia w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
Robert, tel. 517 146 405

e-mail: biuro@alter-haus.plNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie opisy i zdjęcia są jedynie zaproszeniem doskładania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Jezioro, Gimnazjum, Park, Szkoła, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Jakub Stachura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALTER-HAUS Jakub Stachura dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALTER-HAUS Jakub Stachura z siedzibą przy ul. Stachowskiego 4, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jakub.stachura@alter-haus.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu